421

Bécsi szecessziós ezüst tálca

(Silver Art nouveau plate)
800-as finomságú ezüst, 1160 g, 48 x 38 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, FS mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%