423

Győri empire ezüst merőkanál

(Silver empire measuring-spoon from Győr)
13 latos antik ezüst, 67 g, 22 cm, jelzett: Győr, 1804-es fémjel, JGH (Johannes Gottfried Hentsch) mesterjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%