515

Női gyűrű kámea díszítéssel

14 kt-os arany, vésett kámea, 4,9 g, jelzett: 1937-1966 között használt magyar fémjel
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (89 EUR*, 98 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%