512

Női karkötő

14 kt-os arany, 18,3 g, 19 cm, jelzett: 1937-1966 között használt magyar fémjel, BM mesterjegy
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%