: Nürnbergi barokk ezüst pohár --- kikiáltási ár: 190 000 Ft

419

Nürnbergi barokk ezüst pohár

(Baroque silver cup from Nuernberg)
13 latos antik ezüst, 95 g, 9 cm, jelzett: Nürnberg, XVIII. század eleje fémjel, Michael Lauffer (1665-1734) mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%