425

Pesti ezüst szivartaró doboz

(Silver cigar holder from Budapest)
800-as finomságú ezüst, 346 g, 4 x 18 x 14 cm, jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, GM mesetrjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%