406

Pesti ezüst tál

(Silver bowl from Pest)
800-as finomságú ezüst, 561 g, 38 x 27 cm, Jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, E gyártójel
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%