: Szatzuma váza --- kikiáltási ár: 120 000 Ft

456

Szatzuma váza

(Vase)
festett kerámia, 30 x 14 cm, talpán jelzett, XIX. Század vége
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%