472

Zsolnay fedeles dohánytartó

(Zsolnay cigarette holder with a lid)
festett , mázas fehércserép, 20,5 x 15 cm, jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs márkajelzés, 45-ös formaszámmal. Restaurált
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%