2020 ELSŐ ONLINE AUKCIÓJA -LICITZÁRÁS:VASÁRNAP ESTE 20:00-KOR

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy még 2 napig lehet licitálni a jelenlegi Online Aukciónk tételeire, melynek katalógusa elérhető a honlapunkon!
Licitzárás: 2020 január 05-én, vasárnap este 20:00-kor!
Kérjük olvassák el figyelmesen az online szabályzatunkat itt!

2020 ELSŐ ONLINE AUKCIÓJA VASÁRNAP ESTE 20:00-KOR
Naomi Devil (1987): Temptation (Poison Ivy) (olaj, vászon, 190x 200 cm, j.j.l.: ND) Kikiáltási ár: 1.300.000 HUF

Jó licitálást és Boldog Új Évet kíván:

Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás, Hőrich Nóra

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalál (és akár lájkolhat is) minket a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház