3 db-os ázsiai stílusú zsúrasztal szet

13

19. század vége, háromrészes, keményfa test, mattított fekete, ornamentális, virágos és figurális díszítéssel, 68 x 43 x 29 cm, erősen restaurálásra szoruló, darabkák hiányoznak
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%