3 db-os ázsiai stílusú zsúrasztal szet

19. század vége, háromrészes, keményfa test, mattított fekete, ornamentális, virágos és figurális díszítéssel, 68 x 43 x 29 cm, erősen restaurálásra szoruló, darabkák hiányoznak