239

3 köves antik bécsi gyűrű

14 kt-os sárga és fehérarany
3 db 0,30 ct briliáns csiszolású gyémánt, szint. zafírok, 1 db pótolt
3 g, gyűrűméret: 55mm
gyűrűsín elvékonyodott, utólagos magyar fémjelezés
20. sz. eleje
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%