3 köves antik bécsi gyűrű

14 kt-os sárga és fehérarany
3 db 0,30 ct briliáns csiszolású gyémánt, szint. zafírok, 1 db pótolt
3 g, gyűrűméret: 55mm
gyűrűsín elvékonyodott, utólagos magyar fémjelezés
20. sz. eleje