6 db orosz ezüst fagylaltos kanál

11

84 zlotnikos ezüst, 133g, 14,5 cm, jelzett: orosz 20. század második felétől használt fémjel
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%