94

6 db-os ezüst szalvétatartógyűrű

Méret: 192 g különböző méretekben
jelzett: német, 1888-tól használt fémjel
Kikiáltási ár: 25 000 Ft (80 EUR*, 87 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%