6 db pesti ezüst teáskanál dobozban

60

Méret: 149 g, 15,5 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, FO mesterjegy
Kikiáltási ár: 16 000 Ft (51 EUR*, 56 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 16 000 Ft