60

6 db pesti ezüst teáskanál dobozban

Méret: 157 g, 16 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, FL mesterjegy
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%