6 személyes ezüst étkészlet

47

6 személyes ezüst étkészlet

800-as finomságú ezüst, 1662 g, jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, FI mesterjegy
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%