6 személyes ezüst étkészlet díszdobozban

78

Méret: 64 db-os, 3187 g
jelzett: Bécs, 1867-1922 között használt fémjel, Sárga (Sárga János) mesterjegy
doboz felirata: Sárga János ékszerész, császári és királyi udvari szállító, Budapest-Kolozsvár
HUF 660 000 — 860 000
EUR 2 121 — 2 764
USD 2 295 — 2 991

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%