6 személyes ezüst étkészlet díszdobozban

Méret: 64 db-os, 3187 g
jelzett: Bécs, 1867-1922 között használt fémjel, Sárga (Sárga János) mesterjegy
doboz felirata: Sárga János ékszerész, császári és királyi udvari szállító, Budapest-Kolozsvár