Munkácsy Mihály: 9 db tanulmány
Munkácsy Mihály: 7 db tanulmány

204

Munkácsy Mihály (1844-1900)

7 db tanulmány

Ostende (2 oldalas)
Ceruza, papír, 23 x 33,5 cm. J.n.
Ceruza, papír, 24 x 34 cm.J.b.f.: Ostende
Prof. Dr. Végvári Lajos szakvéleményével.
Ostende
Ceruza, papír, 24 x 32 cm.J.j.l.: Ostende
Ülő nő – Tájkép (2 oldalas)
Ceruza, papír, 17 x 24 cm.J.n.
Tus, papír, 11 x 17 cm. J.n.
Délutáni tea
Ceruza, papír, 20,5 x 33,5 cm.
J.n.Prof. Dr. Végvári Lajos szakvéleményével.
Tanulmány a Golgotához
Ceruza, papír, 24 x 30,5 cm.
J.b.l.: Am Christus am Kreutze
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%