Szanamo  jelzéssel: A Barátság kőolajvezeték építése

146

Szanamo jelzéssel

A Barátság kőolajvezeték építése

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 110 cm
j.b.l.: Szanamo 77
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%