296

Szurcsik József (1959)

A bizalom

akril, olaj, vászon, 30 x 30 cm, j.b.l.: szignó 2010

K: Virág Judit Galéria, Budapest (2010), Arany János Közösségi Ház, Gyál (2012)
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel