283

Tary Lajos (1884-1972)

A csongrádi templom oltárképének másolata

Technika: olaj, vászon
Méret: 150 x 77 cm
(Tiziano: Mária mennybemenetele című képének másolata, melyet az oltárkép festője készített)
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%