A felszabadult Magyarország negyed százada album

54

Technika: rézkarc, papír
17 rézkarc több alkotótól
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%