93

Kondor Attila (1974)

A fény módosulatai I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 60 cm
jelezve hátoldalon: Kondor Attila 2011
kiállítva: 2012 Budapest Galéria Lajos utcai kiállító helyiség „Emlékezés művészete” önálló kiállításon
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%