A FESTŐMŰVÉSZET REMEKEI

79

A FESTŐMŰVÉSZET REMEKEI

A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből.
A képeket megelőző lapokon a képet és festőjét méltató egy-egy tanulmány.
Kiadói aranyozott, díszes egészvászon-kötésben
Kikiáltási ár: 4 000 Ft (13 EUR*, 14 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%