90

A Föld és népei. Föld és népismei kézikönyv. 1-3. kötet.

Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János.

Bp. 1879-1881. Mehner. Amerika. 1 t. (címkép hártyapapírral) 722 p. 85 p. IV, 18 t. (hártyapapírral) Afrika, Ázsia éa Ausztrália. 672 p. 18 t. (hártyapapírral) Európa. 1 t. (címkép) VIII, 656 p. 19 t. (hártyapapírral) 8 térk. (színes kétoldalas, egy kihajtható) Fametszetű szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Dúsan aranyozott festett egységes kiadói egészvászon díszkötésben, festett lapszélekkel. Kötése kifogástalan állapotban.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%