249

Istókovits Kálmán (1898-1990)

A Gellért-hegy az Erzsébet híddal

akvarell, papír, 30 x 48 cm, j.b.l.: Istókovits 1947
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%