161

Szurcsik József (1959)

A Genezáreti tó halai I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60,5 cm
j.j.l.: Sz.J. 1998
HUF 380 000 — 420 000
EUR 1 056 — 1 167
USD 1 162 — 1 284

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%