Ruzicskay György:  Népfajok,
Ruzicskay György: Gépi erők
Ruzicskay György: Kapkodás
Ruzicskay György: Elektromos erők

196

Ruzicskay György (1896-1993)

A gondolat születése, Népfajok,

Elektromos erők, Kapkodás, Gépi erők

litográfia, papír, 25 x 18,5 cm, j.j.l.: Ruzicskay
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%