599

Szurcsik József (1959)

A hitetlen

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
2013. j.b.l. SzJ 2013.
HUF 1 200 000 — 1 500 000
EUR 3 333 — 4 167
USD 3 670 — 4 587

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (1 944 EUR*, 2 141 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%