129

Schéner Mihály (1923-2009)

A Holokaust bűnét soha nem felejtsük el (2005)

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 100 cm
j.j.l.: Schéner
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%