A kalocsai kollégium ötven éve. Szerk.: Tóth Mike

81

Kalocsa, 1910. Jurcsó Antal Könyvny. 1 t. 191 p. 2 t. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott, dombornyomású vászonkötésben, javított gerincű
Kikiáltási ár: 4 000 Ft (13 EUR*, 14 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%