312

Ismeretlen festő (XVIII. század)

A kis Bacchus

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 140 cm
sérült
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 572 000 Ft (1 838 EUR*, 1 989 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00