30

Melocco Miklós (1935)

A ló szép szeme

Technika: litográfia, papír
Méret: 40 x 30 cm
j.j.l.: Melocco 2002 50/20
Kikiáltási ár: 26 000 Ft (72 EUR*, 80 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%