Zmeták, Ernest: A művész édesanyja portréja

Zmeták, Ernest (1919-2004)

A művész édesanyja

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 34 cm
j.j.f.: Zmetak 1940 Br
  • Nyertes licit: 850 000 Ft