91

Nagy Sándor (1868-1950)

A művész leánya

akvarell, papír,
13 x 14 cm,
j.j.l.: SNS
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%