229

Basch Árpád (1873-1944)

A Nemzeti áldozatkészség szobra (plakát)

Technika: litográfia, papír
Méret: 125 x 95 cm
j.j.l.: Basch Árpád-Barta Ernő
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%