96

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet.

Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben.Szép, korának megfelelő, apróbb hibákkal, néhol kopásokkal. A sorozatban benne az összes vármegye térképe, valamint más térképek.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%