Lakatos Artúr (1880-1968)

A papa alszik

ceruza, papír, 11,5 x 14 cm,
j.b.l.: L.A. j.j.l.: 917 jun. 23. este 10 óra

Ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)