128

Góra Orsolya (1975)

A ránk szabott idő 2.

olaj, lenvászon, 100 x 200 cm, j.j.l.: Góra

K: Duna Galéria, Budapest (2010); Collegium Budapest, Budapest (2010); Ráday Könyvesház Galéria, Budapest (2010); Győri Városi Múzeum, Napóleonház, Győr (2011)
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel