A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938

49

Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, több helyen a bőr kopottas A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938,
Kikiáltási ár: 4 000 Ft (13 EUR*, 14 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%