209

Kádár Katalin (1951)

A tengernél

Technika: akril, vegyes technika, vászon
Méret: 20 x 20 cm
j.j.l.: Kádár Katalin 2014
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00