20

Baktay Ervin

A világ tetején. - Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetben.

A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugat Tibetbe. 3. kiad. 1-2. köt. Bp. é.n. Lampel. 144 l.; 145-312 l. /A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára./ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft (10 EUR*, 10 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%