76

Metykó Gyula (1907-1992)

A Vorosilovi út építése a Népstadionnál

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
hátoldalán etikett
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%