227

Aatoth Franyo (1954)

Teraszon üldögélő nő (2010)

Technika: olaj, vászon
Méret: 16 x 24 cm
j.h.: franyó Aatoth 2010
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00