183

Berény Róbert (1887-1953)

Abszintivó

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 59 cm
j.j.l.: Berény R. 1950
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%