337

Marosán Gyula (1915-2003)

Absztrakt kompozíció

olaj, vászon,
48,5 x 65 cm,
j.j.f.: Marosán 967
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%