271

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Absztrakt kompozíció

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 50 cm
j.b.l.: Gyarmathy T., hátoldalon a fia igazolásával, Rádóczy Gyarmathy Gábor szakvéleményével
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%