Agricola Lídia: Erdélyi utca

Agricola Lídia (1914-1994)

Erdélyi utca

Technika: olaj, karton
Méret: 70 x 47 cm
j.j.l: Agricola L.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00